Villu Vihermäe

April 01, 2011 

Villu Vihermäe on õppinud tšellot Tallinna Muusikakeskkoolis Laine Liechteri ning Eesti Muusika- ja Teatriakadeemias Henry-David Varema juures. 2008. aastal jätkas ta õpinguid Leipzigi muusika- ja teatrikõrgkoolis Peter Hörri juhendamisel.

Ta on pälvinud III koha August Dombrovska nimelisel tšellistide konkursil Riias (1998), III koha ESTA keelpillimängijate konkursil Tallinnas (2003), III koha EMTA kammermuusika konkursil (2004) ning esikoha samal konkursil 2006. ja 2011. aastal.

Aastail 2004–2008 oli Vihermäe ERSO orkestrant. Ta on esinenud solisti ja kammermuusikuna Baltimaades ja Saksamaal ning osalenud ka mitmetel meistrikursustel.

 

 

 

Viimased uudised

  • Dirigeerimiskursuste osalejad on valitud.
    Mai keskel valiti välja Järvi Rahvusvahelise Dirigentide Akadeemia osalejad. 50 kandidaadi seast valis žürii välja 17 talendikat noort dirigenti 11lt maalt: Jean-Claude Picard (Kanada) Quentin Hindley (Prantsusmaa) Kaspar Mänd (Eesti) Ruth Reinhardt (Saksamaa) Naoki Tokuoka (Tai) Francisco ...
  • Uus festival
    28. juulist 4. augustini toimub Pärnus esimest korda rahvusvaheline Järvi Suvefestival. Festivali kunstiline nõustaja on Paavo Järvi, kes saabub festivaliga seoses Eestisse 15. juulil. Järvi Suvefestival on välja kasvanud juba aastaid ...