Fabio Di Casola

May 04, 2011 

Fabio di Casola nimetati 1998. aastal Šveitsi parimaks muusikuks. Teda on kutsutd maailma juhtivatele muusikafestivalidele, kaasa arvatud Berliini Festivalile (dirigent Claudio Abbado), Evian Festivalile (dirigent Mstislav Rostropovitš) ning Lockenhausi festivalile.

Fabio di Casola on olnud sooloklarnetist Zürichi Tonhalle orkestris, Baseli sümfooniaorkestris, Orchestra della Svizzera Italianas, Lausanne’i kammerorkestris ja Musikkollegium Winterthuris.

Praegu õpetab ta klarnetit ja kammermuusikat Zürichi kunstide akadeemias ja on kammermuusika festivali “Klang” kunstiline juht.

www.dicasola.com

 

Viimased uudised

  • Dirigeerimiskursuste osalejad on valitud.
    Mai keskel valiti välja Järvi Rahvusvahelise Dirigentide Akadeemia osalejad. 50 kandidaadi seast valis žürii välja 17 talendikat noort dirigenti 11lt maalt: Jean-Claude Picard (Kanada) Quentin Hindley (Prantsusmaa) Kaspar Mänd (Eesti) Ruth Reinhardt (Saksamaa) Naoki Tokuoka (Tai) Francisco ...
  • Uus festival
    28. juulist 4. augustini toimub Pärnus esimest korda rahvusvaheline Järvi Suvefestival. Festivali kunstiline nõustaja on Paavo Järvi, kes saabub festivaliga seoses Eestisse 15. juulil. Järvi Suvefestival on välja kasvanud juba aastaid ...